משלוחים לכל רחבי הארץ עד שבוע ימים !

משלוח חינם בקנייה מעל 650 ₪

לקביעת תור להסרת מיקרובליידינג השאירי פרטים

צרו קשר

טלפון: 052-649-0762
כתובת: שדרות משה גושן 51, קרית מוצקין
אימייל: Hilitacademy@gmail.com 
אינסטגרם
פייסבוק

הירשמי לניוזלטר וקבלי עידכונים והפתעות

קבלי הצצה להשקות בעתיד בהודעה למייל לפני כולן!

 

הסרת מיקרובליידינג

מיקרובליידינג, המכונה גם שיטת השערה היא בעצם קעקוע של שערות, אחת אחת, באזור הגבות בפנים. השיטה מתאימה למי שיש לה גבות דקות באופן טבעי או שהן לא בולטות וקשה מאד, עד כדי בלתי אפשרי לסדר או לעצב אותן. מדובר בשיטה יחסית חדשה בתחום ולכן יש לא מעט נשים שביצעו טיפולי מיקרובליידינג שלדעתן האישית לא צלחו כפי שהן ציפו ולכן הן מחפשות דרך לבצע הסרת מיקרובליידינג וכך לעשות את זה שוב או פשוט לבחון מחדש את כל הנושא של עיצוב הגבות מבחינתן. לאחרונה פותחו כמה שיטות להסיר את המיקרובליידינג וחשוב מאד לפנות אל אשת מקצוע מנוסה ומומחית בתחום על מנת שההסרה תהיה יעילה.

 

איך מתבצעת הסרת מיקרובליידינג?

כיום קיימים 2 שיטות להסרת מיקרובליידינג

  1. הסרת הפיגמנט בלייזר -הינו טיפול מהיר ויעל מאוד , כאשר הקרן לייזר פוגעת בפיגמנט ומפרקת אותו אט אט , הטיפול נחשב כטיפול המהיר ביותר אורכו של הטיפול כ4-5 דקות לכל היותר והתוצאות החל מהטיפול הראשון

יש לציין השטיפול אינו פוגע חלילה בשיערה הטבעית של הגבה ואך מעודד צמיחה באזור זה

  1. הסרת מיקרובליידינג במלחים – בנוסף קיימת שיטה נוספת של הסרת מיקרובליידינג על ידי החדרה לשכבות הראשונות של העור בתמיסה ייחודית אשר מפרקת את הפיגמנט הקיים בעור

 

כשאפשר לבצע תיקון לטיפול בלתי הפיך

אין ספק שבזכות טכנולוגיות מתקדמות אפשר להחזיר את הגלגל אחורה ואם אפשר כיום בעזרת שיטות מתקדמות להסיר קעקועים הרי שאפשר לעשות שימוש באותה הטכנולוגיה לצורך הסרת מיקרובליידינג. כך אפשר להתחרט או כמובן לבצע תיקונים או שינויים בטיפול שבוצע שלא לשביעות הרצון של מי שביצעה אותו. הדבר החשוב באמת הוא לפנות אל אשת מקצוע מנוסה ומקצועית שתוכל להתאים את הטיפול לכל לקוח בנפרד וכך להשיג עבורה את התוצאות הטובות ביותר.

את מעוניינת להסיר מיקרובליידינג או איפור קבוע? הילית בנאיבגי היא הכתובת עבורך, עם שיטות עבודה מתקדמות ועדכניות, מקצועיות ורצינות ותוצאות מותאמות אישית עבור כל לקוחה.