הדמיית שיער היא אומנות המתבצעת במיקרופיגמנטציה שבה מדמים שיער אמיתי בעזרת מיכשור ידני בטכניקות שונות ומתקדמות.
השיטה מתאימה לכולן, למי שמרגישה שהגבות שלה דלילות / מצולקות / לא סימטריות / דקות.

לקביעת תור לטיפול מיקרובליידינג השאירי פרטים

טיפול מיקרובליידינג

שיטת המיקרובליידינג, אשר מכונה גם שיטת השערה היא בעצם שילוב בין שני תחומים מעניינים – עיצוב גבות בהתאמה אישית ומיקרופגמנטציה. מדובר בעצם בציור של גבה, כלומר חריטה של קווים כמו שערות, ציור של גבה או השלמה במקומות שבהם הגבה דלילה ואין בה שערות באופן טבעי. טיפול מיקרובליידינג נחשב לחדש יחסית בתחום של עיצוב גבות אך אפשר לומר שיש בו בשורה גדולה מאד עבור מי שיש לה גבות דקות או אפילו שאין לה גבות בכלל שאפשר לעצב בצורה טבעית. גם מי שמתמחה בעיצוב וסידור גבות טבעיות לא תמיד תצליח להסתדר ולכן בעזרת המיקרובליידינג אפשר להתגבר על חסם זה.

איך מתבצע טיפול מיקרובליידינג?

כאמור, כלומר של ציור שערות באזור הגבה אך כמובן שנדרש כאן עבודת הכנה על מנת להתאים את עיצוב הגבה לכל מטופלת שמגיעה. צריך לבחון את מבנה הפנים שלה, לשים לב לגוון העור ולבצע סימולציה של הגבה שעומדים לעשות .לפני טיפול מיקרובליידינג עצמו מציירים עם איפור את קווי המתאר והשערות ולאחר מכן עוברים על הציור הדקיק בעזרת ציוד המיקרובליידינג. התוצאה – גבה שנראית טבעית ואמיתית ולא בהכרח אפשר יהיה לזהות שמדובר בקעקוע ולא בשערות טבעיות. חשוב לאפשר לפנים לנוח כמה שעות לאחר הטיפול ולהתאושש. אפשר יהיה לראות אדמומיות קלה סביב הגבה והיא תחלוף במהרה.

למי מתאים לעשות מיקרובליידינג?

מכיוון שבזכות המיקרובליידינג אפשר לייצר שערות בגבה יש מאין הרי שאפשר לומר באופן חד משמעי – טיפול מיקרובליידינג מתאים למי שהגבות שלה דלילות, שאין בהן שערות בכלל או שיש בהן אזורים קרחים. המיקרובליידינג יחפה על היעדר שערות ויהפוך את הגבה למלאה, עשירה ויפה. הטיפול יכול להתבצע עבור כל אישה, בכל גיל ולאחריו צריך יהיה לסדר או לעצב מחדש את השערות הטבעיות רק פעם אחת בכמה חודשים, בלי הצורך להגיע אל מעצבת הגבות מדי כמה שבועות.

מתעניינת במיקרובליידינג? הילית בנאיבגי בקריות היא מה שאת מחפשת! עם שירותים מקצועיים ברמה גבוהה והתאמה אישית של כל טיפול עבור כל לקוחה.